داخلی صفحه لرستان خبر
 
نازاریان مدیرکل بنیاد:
مناسب سازی محیط شهری نیاز جامعه ایثارگر و معلولان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
نازاریان در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جامعه گفت:هنرمندان ما در هر زمینه ای که فعالیت دارند باید به این عرصه ورود پیداکنند از هر قشری که هستند و هنرمندانه واقعیت های دفاع مقدس را به تصویر بکشند
 
 به گزارش "ایثار واحد لرستان "سید حسین نازاریان در دیدار با خانم توکلی مدیرکل بهزیستی اظهار داشت:خدمت در نهادی مثل بهزیستی عبادت است و دستگیری از اقشاری که نیازمند حمایتهای اجتماعی هستند از کارهای بشردوستانه است.
نازاریان ضمن تقدیر از عملکرد خوب مدیرکل بهزیستی در اجرای بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل در آن دستگاه گفت: بهزیستی از اولین دستگاههایی است که به خوبی قانون را اجرا کرده که قابل تقدیر است.
مدیرکل بنیاد با تاکید بر اجرای مناسب سازی محیط شهری افزود: اجرای این طرح برای استفاده همه اقشار جامعه لازم است و ما باید در اجرای این طرح جدیت بیشتر به خرج دهیم تا معلولین و جانبازان بتوانند به راحتی و آرامش خیال در اجتماع حاضر شوند و به زندگی خود ادامه دهند.
نازاریان در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جامعه گفت:هنرمندان ما در هر زمینه ای که فعالیت دارند باید به این عرصه ورود پیداکنند از هر قشری که هستند و هنرمندانه واقعیت های دفاع مقدس را به تصویر بکشند و اسطوره های ایران اسلامی را به درستی به جوانان امروز و نسلهای آینده معرفی کنند.
خانم توکلی مدیرکل بهزیستی ضمن قدردانی از رشادت ایثارگران و خانواده های آنها گفت:ایران اسلامی ما با از خودگذشتگی این عزیزان امروز پابرجا و امن است و ما باید قدردان از خودگذشتگی این عزیزان باشیم .
توکلی گفت :بیش از 60 درصد کارکنان و مدیران بهزیستی استان ایثارگر هستند که این امر مایه مباهات است.
انتهای پیام //
کد مطلب: 274381