داخلی صفحه اصفهان خبر
 
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، تقویت روحیه استکبار ستیزی را به دنبال دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، تقویت روحیه استکبار ستیزی را به دنبال دارد و بهترین راهکار برای مقابله با تهاجم فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، تقویت روحیه استکبار ستیزی را به دنبال دارد
 
به گزارش ایثار اصفهان، اولین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور حجت‌الاسلام و المسلیمن عباس لاچینانی مدیر حوزه علمیه ولیعصر(عج) فریدونشهر، ناصر اسدی فرماندار، داریوش وکیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، حجت الاسلام باقری مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، ولی اله مهدی خانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدونشهر و سایر مسئولین در بنیاد این شهرستان برگزار شد.
اسدی فرماندار شهرستان فریدونشهر با اشاره به نقش موثر یادواره های شهدا، در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از برگزاری مراسمات ملی و مذهبی و یادواره های شهدا در  آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و خواستار همکاری و تعامل بیشتر ادارات شهرستان در برگزاری شایسته و باشکوه مراسمات ویژه ایام دهه فجر شد.
در ادامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، تقویت روحیه استکبار ستیزی را به دنبال دارد و بهترین راهکار برای مقابله با تهاجم فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است.
مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز با تاکید بر برگزاری با شکوه  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: معرفی نخبگان جامعه ایثارگری به مردم و تجلیل از  عزیزان، برگزاری یادوارهای شهدا و دیدار از خانواده های شاهد و ایثارگر در همه ی ایام به ویژه ایام الله دهه مبارک فجر نقش موثری در حفظ و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارد و باید همه دستگاههای اجرایی، هم فکری و مشارکت لازم در این خصوص را داشته باشند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدونشهر ضمن تشکر از دستگاههای اجرائی شهرستان گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و امنیت و آرامشی را که امروز از آن برخورداریم به برکت مجاهدت و ایثارگری شهدا و ایثارگران است و ما باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم و با تمام توان و با سرلوحه قرار دادن سبک زندگی شهدا در اشاعه فرهنگ عظیم ایثار و شهادت و خدمت به مردم قدم برداریم.
درپایان مسئولین نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص شیوه های ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بیان کردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 274421