داخلی صفحه یزد خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد یزد به یادگار شهید طالبی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در پیامی انتصاب یادگار شهید طالبی به سمت استاندار جدید یزد را تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد یزد به یادگار شهید طالبی
 
به گزارش «ایثار یزد» احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد  در پیامی انتصاب «محمد علی طالبی»  یادگار شهید گرانقدر «یداله طالبی» به سمت استاندار جدید یزد را تبریک گفت و برایش آرزوی موفقیت کرد.
مدیرکل بنیاد یزد در این پیام آورده است:

استان یزد جایگاه مردان و زنان پاک‌سیرت و ارزش‌مداری است که باحمیت و هدایت مدیران مدبر و ولایتمدار خویش در پیروزی انقلاب و استقرار نظام اسلامی از هیچ‌گونه تلاش و مجاهدتی فروگذار نبوده‌اند و جوانان برومند این دیار نیز در دفاع مقدس هشت‌ساله در حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت دینی تا پای جان پایمردی نموده و خون‌بهای جان‌فشانی آنان شهادت و حیات جاویدان و عند ربهم یرزقون رقم خورده است.
جناب آقای دکتر محمدعلی طالبی
یادگار شهید معزز یدالله طالبی
سلام‌علیکم
انتصاب شایسته شما در بالاترین مسند اداری استان امانتی است گران‌سنگ و فرصتی گران‌بها که با برنامه‌ریزی همه‌جانبه با رعایت اولویت‌ها و پیوست منویات مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی) در نهضت خدمت‌رسانی و همراهی همشهریان ولایی و سخت‌کوش استان می‌تواند زمینه رشد و توسعه روزافزون استان در تمام حوزه‌ها علی‌الخصوص ترویج فرهنگ ایثار شهادت را فراهم نماید. بر این اساس جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر برای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، به بار نشستن آرمان‌ها و اندیشه‌های ناب امام راحل (ره) و تداوم راه شهدای والامقام همواره همگام و همراه با شما خواهند بود.
 
کد مطلب: 274429
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور