داخلی صفحه زنجان خبر
 
رییس کل دادگستری استان زنجان:
تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۵
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه و تکلیف برای همه است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در دیدار با اعضای مجمع معتمدین خانواده های معظم شهدای استان زنجان گفت: تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه و تکلیف برای همه است و در این راستا ما در آموزه های دینی، سیره اهل بیت و سیره بزرگان تکریم به خانواده شهدا را داریم و نگاه ما بایستی به این خانواده ها، در حوزه های قضایی، اجتماعی و مدیریتی، نگاه ویژه باشد .
وی با بیان اینکه مجمع معتمدین خانواده های معظم شهدا در کنار خدمات فرهنگی و اجتماعی برنامه ریزی لازم برای ارائه کمک های فکری و پیگیری لازم در زمینه های مختلف به فرزندان شهدا و ایثارگران داشته باشد، تأکید کرد: امروز ما هرچه قدر از اهداف شهدا دور شدیم آسیب دیدیم و هرچه قدر به این اهداف نزدیک شدیم در انجام مأموریت ها توفیق داشتیم .
این مقام عالی قضایی استان اظهار کرد: اجرای احکام اسلامی بایستی با قاطعیت اجرا شود که در این صورت ضمن نزول برکات الهی، آثار بازدارندگی دارد و در اجرای احکام اسلامی نباید هیچ ملاحظه ای به جانب طرفین پرونده ها صورت گیرد و ما در مجموعه دستگاه قضایی استان برای اجرای دقیق احکام اسلامی اهتمام ویژه ای داریم .
رییس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه با اجرای دقیق قانون گرفتاری های جامعه بر طرف می شود، خاطر نشان کرد: هر چند ممکن است عده ای از این اقدام قانونی ناخشنود باشند، ولی ما در اعمال قانون به وظیفه خود عمل می کنیم .
در این دیدار رییس و اعضای مجمع معتمدین خانواده های معظم شهدای استان نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های مجموعه خود، نظرات و پیشنهاداتی برای اصلاح امور و اقدام های موثر در برخورد با برخی ناهنجاریها ارائه کردند .
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 274493