داخلی صفحه اصفهان خبر
 
رونمایی از تمثال شهید مدافع حرم در خمینی‌شهر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱
تمثال شهید مدافع حرم "محسن حیدری" در سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر رونمایی و بلوار این مدرسه به نام این شهید نام‌گذاری شد.
رونمایی از تمثال شهید مدافع حرم در خمینی‌شهر
 
به گزارش ایثار اصفهان، مراسم رونمایی از تمثال شهید مدافع حرم محسن حیدری و نام‌گذاری بلوار سما به نام این شهید با حضور سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر، مسعود مقتدایی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، مسعود جعفری نژاد رییس دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر و دیگر مسئولین شهرستان در مرکز آموزشی و فرهنگی سما برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در مراسم رونمایی از تمثال شهید محسن حیدری دانش‌آموز سما خمینی‌شهر(سال ۷۵-۷۴) گفت: امروز به برکت خون شهدا در آسایش و امنیت زندگی می‌کنیم و به برکت شهید محسن حیدری دورهم گردآمده‌ایم و مدرسه و دانشگاه در این مرزوبوم، ایثار و شهادت را تعلیم داد و علم در دانشگاه اسلامی نه در خدمت ابزار اندیش و معاش اندیش عقل نیست، بلکه به خاطر تعالی اسلام است و وقتی دشمن کمر بر نابودی ما می‌بندد در صحنه حضور دارند و همین جوانان به سربلندی اسلام و نظام خدمت خواهند کرد.
گفتنی است، شهيد محسن حيدري سوم فروردين ماه 1363 در خميني شهر ديده به جهان گشود. وي در عرصه های مختلف فرهنگی فعالیتهای چشمگیری داشت که حفظ قرآن، مربی کلاس های مختلف قرآنی، مربی گروه تواشیح و سرود از جمله این فعالیت ها می باشد. شهيد حيدري 28 مردادماه 1392 در دفاع از حرم حضرت زينب (سلام ا... عليها) به شهادت رسيد و پيكر پاكش در گلزار شهداي هرستان به خاك سپرده شد.انتهای پیام/
 
کد مطلب: 274549
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...