خانواده معظم شهدا از اجر شهادت برخوردار هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: خانواده معظم شهدا نیز از اجر شهادت برخوردار هستند؛ گاه می‌شود که تحمل مسائل برای بازماندگان سخت تر از مسئله شهادت است اما این سختی را خانواده ها بدون سر و صدا تحمل می کنند.
خانواده معظم شهدا از اجر شهادت برخوردار هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در دیدار با خانواده شهید «حسن ابراهیم زاده شهری»، با اشاره به اینکه مقام شهادت در قرآن مقامی بالا ذکر شده است، اظهار کرد: بازوی دین خدا و کمک انبیا کسانی بوده اند که تا پای جان در پای توحید ایستاده اند.
وی با بیان اینکه اعمال بشر چه زن و چه مرد در دیدگاه خداوند متعال ضایع نمی شود، افزود: از دیدگاه بشری نیز به مقام شهدا درجه والایی داده شده است.
امام جمعه بیرجند خاطر نشان کرد: در جنگ های نظامی از نظر فیزیکی، سربازی که در جبهه عملیات انجام می دهد دارای عقبه ای است، عقبه ای که همه دست به دست هم داده اند تا وی در مقابل دشمن ایستادگی کند و اجازه نفوذ به آن ها را ندهد.
وی بیان کرد: به ارواح شهدا دعا و توسل می جوییم و از آنها می خواهیم که در روز قیامت شفیع ما باشند و همچنین نسبت به بازماندگان و همسران آن ها ارادت داشته و دعاگوی آن ها هستیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: خانواده شهدا نیز از اجر شهادت برخوردار هستند؛ گاه می شود که تحمل مسائل برای بازماندگان سخت تر از مسئله شهادت است، اما این سختی را خانواده ها بدون سر و صدا تحمل می کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274555
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...