داخلی صفحه اصفهان خبر
 
مسئولین باید با تمام توان در خدمت یادگاران شهدا باشند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴
فرماندار شهرستان برخوار گفت: امروز امنیتی که داریم حاصل خون شهدا است و مسئولین باید با تمام توان در خدمت یادگاران شهدا باشند.
مسئولین باید با تمام توان در خدمت یادگاران شهدا باشند
 
به گزارش ایثار اصفهان، بنهری فرماندار شهرستان برخوار به همراه مفتخریان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید گرانقدر براتعلی کلهرودی تنها شهید روستای دنبی دیدار و گفتگو کردند.
عبداله بنهری در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
فرماندار شهرستان برخوار گفت: حس شهادت‌طلبی نعمتی است که ما را از بقیه کشورها متمایز کرده و باید با ارزش نهادن به قشر ایثارگر و شهدا قدردان این نعمت باشیم.
بنهری افزود: امروز امنیتی که داریم حاصل خون شهدا است و مسئولین باید با تمام توان در خدمت یادگاران شهدا باشند.
 در پایان این دیدار مسئولین با حضور در مزار شهدای روستای دنبی و ادای احترام به مقام شامخ شهید این روستا، قبر مطهر شهید براتعلی کلهرودی را غبارروبی و عطرافشانی کردند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 274559
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...