آرامش و امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
استاندار خراسان رضوی گفت: آرامش و امنیت خود را مدیون شهدا می دانیم. ان شاءالله به برکت وجود شهدای والامقام و دعای مادران شهدا، خداوند بزرگ به خدمتگزاران توفیق خدمت صادقانه عنایت فرماید.
آرامش و امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم
 
به گزارش «ایثار»، در آستانه چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، علیرضا رزم حسینی صبح پنج شنبه 20 دیماه در نخستین روز کاری خود با حضور در گلزار شهدای بهشت رضا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، به منزل مادر سردار شهید «محمود کاوه» رفت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: نخستین روز کاری خود را با نام و یاد شهدا آغاز می کنیم زیرا همه ما مدیون ایثار و فداکاری شهدا هستیم. با خدمت صادقانه به مردم شهیدپرور این استان راه شهدا را ادامه و نام آنان را در جامعه زنده نگه می داریم.
وی خاطر نشان ساخت: آرامش و امنیت خود را مدیون شهدا می دانیم. ان شاءالله به برکت وجود شهدای والامقام و دعای مادران شهدا، خداوند بزرگ به خدمتگزاران توفیق خدمت صادقانه عنایت فرماید.
رزم حسینی افزود: فرزندان ملت برای دفاع از نظام جانشان را فدا کردند و ما امروز وظیفه داریم در حوزه تعالی کشور تلاش کنیم.
همچنین در این دیدار حجت الاسلام حسین معصومی گفت: قطعا کاری که با نام و یاد شهدا آغاز می‌شود منشا خیر و برکت است.
گفتنی است، فرمانده لشکر ویژه شهدا، سردار شهید محمود کاوه در یکم خرداد 1340 در قاین چشم به  جهان گشود و در 11 شهریور سال 1365 در عملیات کربلای 2 بر بلندای قله 2519 حاج عمران به شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274563
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...