امنیت امروز کشور حاصل جانفشانی خون شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
مدیرکل بنیاد گیلان با بیان اینکه حفظ و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت توسط نسل جدید موجب تداوم با صلابت انقلاب اسلامی است، گفت: امنیتی که امروز کشور از آن بهره مند است از جانفشانی فرزندان خانواده های شهدای انقلاب اسلامی است.
امنیت امروز کشور حاصل جانفشانی خون شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در حاشیه سفر به شهرستان تالش در دیدار با والدین شهید معظم «نعمت زاده»، اظهار کرد: شهدا برای حفظ عزت و آبروی انقلاب و نظام جان خود را فدا کردند و اکنون وظیفه ما است که قدردان خانواده‌های شهدا باشیم.
وی از جان گذشتن در راه خدا و اسلام را بالاترین ایثار دانست و افزود: خانواده های شهدا با تربیت دینی و معنوی فرزندانشان نقش بسزای در پیروزی این انقلاب داشتند و جوانان آنان با اخلاص واقعی راه سید و سالار شهیدان را ادامه دادند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه حفظ و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت توسط نسل جدید موجب تداوم باصلابت انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز کشور از آن بهره مند است از جانفشانی فرزندان خانواده های شهدای انقلاب اسلامی است.
وی تصریح کرد: شهدا بهترین پاداش را با رسیدن به قله انسانیت کسب کردند و ما باید راه و روش آنان را همواره در تمام مراحل مختلف زندگی سرلوحه امور خود قرار داده و برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274580
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...