​راهکارهای توسعه ورزش جانبازان باید با جدیت پیگیری شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷
مدیرکل بنیاد استان در نشست هم‌اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان و معلولین استان گفت: همواره باید با برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از امکانات و تدابیر مناسب زمینه برای حضور بیشتر و موفق قشر ایثارگر در عرصه‌های مختلف ورزشی فراهم گردد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ نشست هم‌اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان و معلولین چهارمحال و بختیاری با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان بنیاد شهید این استان برگزار شد.
فریبرز نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس شورای موسسه ایثار استان در نشست هم‌اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان و معلولین استان، ضمن ضرورت و اهمیت ورزش جانبازان و معلولین در استان اظهار داشت: همواره باید با برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از امکانات و تدابیر مناسب زمینه برای حضور بیشتر و موفق این قشر از جامعه در عرصه‌های مختلف ورزشی فراهم گردد تا توانائی‌های آنان به‌صورت شاخص بین عموم ترویج یابد.
 وی بازدید و سرکشی از تمرینات و برنامه‌های ورزشی جانبازان و معلولین را در جهت افزایش انگیزه این قشر یکی از برنامه‌های این دستگاه عنوان کرد و گفت: امید است با تقویت ارتباط‌های بین بخشی، خدمت‌رسانی به ورزشکاران دارای معلولیت بیش‌ازپیش توسعه یابد.
حیدر قربان پور رئیس موسسه ایثار و رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان نیز با اشاره به همکاری خوب بنیاد شهید با موسسه ایثار و هیئت استان و انعقاد تفاهم‌نامه‌ای که با فدراسیون ورزشی جانبازان و معلولان و موسسه ایثار منعقد شد گفت: توانمندسازی افراد دارای معلولیت به‌عنوان یکی از سرمایه‌های انسانی ارزشمند در جامعه حائز اهمیت است و ما باید به رشد این سرمایه توجه ویژه داشته باشیم و خدمات شایسته‌ای به این عزیزان در بعدهای فرهنگی، ورزشی، آموزشی و همگانی ارائه دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274594
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...