شهدا در برابر احکام الهی تسلیم بودند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
نماینده ولی فقیه در گیلان به تسلیم بودن شهدا در برابر احکام الهی اشاره کرد و گفت: بندگان خاص خدا تمام سخنان حجت خدا را قبول دارند. استقامت در راه ایمان دومین ویژگی امت های پیشتاز است و اگر در رسیدن به مقصد پاک الهی استقامت نشان دهیم به طور قطع پیروز هستیم.
شهدا در برابر احکام الهی تسلیم بودند
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله رسول فلاحتی شامگاه پنجشنبه 20 دی ماه 97 در یادواره شهدای بقعه آقا بابا حسن(ع) روستای تازه آباد خواچکین و شهید «حبیب روحی» نخستین شهید مدافع حرم بخش خمام شهرستان رشت با اشاره به پیشتازی ملت ایران اظهار کرد: ایران اسلامی تبدیل به الگو برای ملت های ستمدیده شده است. جوانان ما در دوران دفاع مقدس، عاشقانه در برابر ظالمان جنگیدند و قدر این نعمت را باید بدانیم.
امام جمعه رشت ایمان به هدف را یکی از لوازم امت پیشتاز خواند و بیان کرد: اگر جامعه ای بخواهد پیشتاز و عزیز شود باید به هدف خود ایمان داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در گیلان به تسلیم بودن شهدا در برابر احکام الهی اشاره کرد و گفت: بندگان خاص خدا تمام سخنان حجت خدا را قبول دارند. استقامت در راه ایمان دومین ویژگی امت های پیشتاز است و اگر در رسیدن به مقصد پاک الهی استقامت نشان دهیم به طور قطع پیروز هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274599
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...