داخلی صفحه زنجان خبر
 
​معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان:
اجرای طرح نهضت دیدار با خانواده 3 هزار شهید استان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح نهضت دیدار با خانواده 3 هزار شهید استان زنجان اجرا می شود.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، سید جمال موسوی با اعلام این خبر اظهار داشت: این دیدارها در مدت 60 روز، از 22 دیماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت زینب (س) تا 22 اسفند ماه مصادف با روز بزرگداشت شهدا انجام خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه نهضت دیدار با خانواده های معظم شهدا به دستور استاندار محترم زنجان انجام می شود، اضافه کرد: دکتر حقیقی استاندار پس از استقرار در استان جزو اولین دستورات خود نهضت دیدار با خانواده معظم شهدا را در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مطرح کرده است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان، با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح، دستگاه های اجرایی استان به 16 تیم تقسیم بندی شده اند، ادامه داد: از این تعداد 9 تیم ویژه شهرستان زنجان و 7 تیم جهت دیدار با خانواده های معظم شهدا در شهرستان های تابعه استان برنامه ریزی شده است.
وی تصریح کرد: این دیدارها با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی، نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه پاسداران و یکی از مدیران ستادی استانداری انجام خواهد شد.
موسوی ضمن تقدیر و تشکر از استاندار زنجان در خصوص طرح نهضت دیدار با خانواده های معظم شهدا، یادآور شد: دبیرخانه اجرای این طرح بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 274678
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...