رمضان ابراهیمی:
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران منشاء خیر و برکات است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هیرمند: خانواده های معظم شهدا افتخار ملت هستند و دیدار با آنها منشاء خیر و برکات است.
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران منشاء خیر و برکات است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، در راستای طرح سپاس و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به اتفاق فرزادی نماینده آستان قدس رضوی از دو خانواده شهید شهرستان هیرمند در منزل دیدار و از آنان تجلیل به عمل آمد.
رئیس بنیاد شهید هیرمند اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا افتخار ملت ایران هستند و دیدار با آنها منشاء خیر و برکات است.

رمضانی دیدار با خانواده معظم شهدا را یک وظیفه مهم دانست و افزود: دیدار با خانواده های معظم شهدا باید مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد چرا که دیدار با آنان موجب حفظ ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی می شود.
وی ادامه داد: امروز امنیت، عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا و خانواده های آنان است و دیدار با این عزیزان ادای دین به آنهاست و بتوانیم گوشه ای از خدمات آنها را جبران کنیم.

نماینده آستان قدس رضوی نیز در این دیدار گفت: شجاعت، صبر، بردباری و ایثار خانواده های معظم شاهد و ایثارگران ستودنی است
.
فرزادی افزود: اگر ایثارگری جوانان میهن مان نبود ما نیز اکنون مثل سایر کشورها و ملت ها در نبرد استکبار و استعمار بودیم زیرا این جوانان عزیز کشور و سرزمین بودند که در صف های فشرده در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافتند و دشمنان را در هم شکستند و بایستی قدردان خانواده شهدا باشیم.

در پایان با اهداء بسته متبرک آستان قدس رضوی از والدین معظم شاهد تجلیل شد.
گفتنی است شهید علم مرادقلی کادر انتظامی که در تاریخ 10/6/1381 در منطقه نیکشهر توسط اشرار مسلح و شهید حسین سالارزایی کادر انتظامی که درتاریخ 9/12/1380 در زاهدان توسط اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
کد مطلب: 274683