داخلی صفحه زنجان خبر
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:
جلب رضایت ایثارگران مهمترین هدف بنیاد شهید است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: جلب رضایت ایثارگران مهمترین هدف بنیاد شهید است و باید تلاش کنیم تا رضایت بیش از پیش خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را در راستای خدمت رسانی بدست آوریم.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، عباس برزگر در مراسم تودیع و معارفه رییس بنیاد شهید شهرستان ابهر ضمن تجلیل از زحمات ارزشمند آقای سید رضی الدین موسوی در زمان تصدی پست رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر، خانم مریم رنجبر را بعنوان سرپرست بنیاد شهید شهرستان معرفی کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سه هزار شهید استان بویژه 250 شهید عملیات کربلای 4 و5 ، اظهار داشت: خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل ‌محاسبه است و با ارزش‌های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.
وی بر ضرورت اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و افزود: تسریع و تسهیل در ارائه خدمات دهی به عزیزان شاهد و ایثارگر باید بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.
برزگر به ابلاغ استاندار معزز در خصوص اجرای طرح نهضت دیدار با خانواده های معظم شهدا اشاره کرد و گفت: این طرح با هدف دیدار و دلجویی از خانواده معظم شهدا بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح استان برگزار می شود که بنیاد شهید شهرستان ابهر نیز باید در این امر اهتمام جدی داشته باشد.
وی با اشاره به بخشنامه هیئت محترم دولت در راستای بکارگیری جوانان و زنان در پست های مدیریتی افزود: با توجه به تاکیدات استاندار محترم بر ضرورت اسکان مدیران شهرستانی در محل خدمت موجب شد تا خانم رنجبر با 23 سال سابقه کار در بنیاد بعنوان سرپرست بنیاد شهید شهرستان ابهر منصوب شود.  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استان با بیان اینکه همکاران برای رفع مشکل خانواده معظم شهدا از هیچ کوششی دریغ نورزند، افزود: باید تلاش کنیم تا رضایت بیش از پیش خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را در راستای خدمت رسانی بدست آوریم.
وی در پایان از زحمات کلیه همکاران بنیاد شهید قدردانی کرد و دوام توفیقات را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.
لازم به ذکر است معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان قبل از مراسم تودیع و معارفه با حضور در دفتر فرماندار این شهرستان، از مساعدت و حمایت های فرماندار ابهر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274829