داخلی صفحه زنجان خبر
 
​برگزاری هشتمین جلسه شورای معاونین و مدیران بنیاد شهید استان زنجان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
هشتمین جلسه شورای معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، این جلسه بـه ریـاست علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و با حضور اعضای این شـورا و میهمان جلسه اسماعیل خدایی مشاور استاندار زنجان در امور ایثارگران در محل اتاق جلسات مجموعه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار تشکیل شد.
در این جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در خطاب به مدیران و معاونین، بر پیگیری و جدیت در اجرای طرح نهضت دیدار با خانواده های معظم شهدا تاکید کرد و گفت: روسای شهرستان ها جدیت و اهتمام لازم را در اجرای شایسته این برنامه به کار برند.
علی کاظمی همچنین ضمن تاکید بر ضرورت و اهمیت رسیدگی به مشکلات و وضعیت معیشتی والدین معظم شهدا، توسط کارکنان بنیاد شهید، اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات والدین معظم شهدا با توجه به کهولت سنی بعنوان وظیفه دینی و اداری کارکنان به شمار می رود.
وی اصلاح، تکمیل و بروزآوری اطلاعات ایثارگران در سیستم سجایا را امری ضروری و اجتناب ناپذیر ارزیابی کرد و خواستار بروز رسانی اطلاعات هویتی و نشانی ایثارگران در سیستم سجایا شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و دبیر شورا با مروری بر مصوبات هفتمین جلسه شورای معاونین و مدیران، بر پیگیری و اجرای مصوبات قبلی شورا تاکید کرد.
عباس برزگر همچنین انتصاب خانم رنجبر سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر را تبریک گفت و از زحمات ارزشمند آقای سید رضی الدین موسوی رییس سابق بنیاد شهید ابهر تقدیر و تشکر کرد.
در بخش دیگری از این جلسه معاون تعاون و امور اجتماعی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان توضیحات لازم را در خصوص نحوه اجرای طرح نهضت دیدار از خانواده های معظم شاهد استان ابلاغی از سوی استاندار معزز را ارائه کرد.
اسماعیل خدایی مشاور استاندار زنجان در امور ایثارگران نیز با اشاره به توصیه ها و فرمایشات بزرگان و مسئولان ارشد نظام در مورد جایگاه و مقام معظم شهدا، مطالبی در خصوص اهمیت تکریم از خانوده های معظم شاهد و ایثارگر بیان کرد.
ارائه نظرات و پیشنهادات توسط روسای شهرستان ها و ارائه گزارش کامل از عملکرد تسهیلات اعطایی مسکن ایثارگران و نحوه توزیع اعتبارات این تسهیلات، آخرین وضعیت بیمه تکمیلی ایثارگران و تغییر شیوه نامه اجرای طرح پایش سلامت ایثارگران، وضعیت اشتغال و آمار بیکاران ایثارگر استان به تفکیک نوع ایثارگری و عملکرد بنیاد شهید در حوزه مرکز مراجعات و میز خدمت توسط معاونین بنیاد شهید بخش پایانی هشتمین جلسه شورای معاونین و مدیران بنیاد شهید بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274868
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...