دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸
مدیر کل بنیاد مازندران با بیان اینكه دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی است، گفت: برگزاری یادواره شهدای انقلاب، غبار روبی مزار شهدا و اجرای طرح سپاس از 12 بهمن تا 22 اسفند از برنامه های شاخص بنیاد در این ایام محسوب می شود.
دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی است
 
به گزارش «ايثار»، هدايت مظلومی صبح روز دوشنبه 24 دی ماه در نشست شورای اداری بنياد با اشاره به برنامه های محوری بنياد در چهلمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی ايران، اظهار داشت: فعاليت های برجسته بنياد در ايام الله دهه مبارك فجر بايد پر رنگ باشد و در جامعه جلوه گری كند.
مظلومی با بيان اينكه دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال فرهنگ ايثارگری و شهادت طلبی است، گفت: جشن تولد شهدا، برگزاری يادواره شهدای انقلاب، ديدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان دوران انقلاب، عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا و اجرای طرح سپاس از 12 بهمن تا 22 اسفند از برنامه های شاخص بنياد در اين ايام محسوب می شود.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در اين نشست بر ارتباط و تعامل بيشتر بنياد با مديران دستگاه ها، پيگيری تشكيل نشست و مصوبات شورای عالی ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و بازديد و نظارت شهرستانی، تكريم و حفظ شأن جامعه ايثارگری و پيگيری ساماندهی گلزار شهدا تأكيد كرد.
انتهای پيام/
کد مطلب: 274916