داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار با خانواده شهدا:
​شهدا و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹
نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.
 
به گزارش ایثار، حمدالله کریمی، در دیدار با خانواده شهید جاویدالاثر مجید شجری سرباز ارتش و شهید بسیجی هوشنگ گشگی، با اشاره به اینکه امنیت و آرامش ارمغان شهدا برای ملت ایران است، اظهار کرد: اقتدار و صلابت کنونی جامعه ما مدیون حماسه آفرینی شهدا و ایثار گران است.
وی شهدا از همه تعلقات دنیوی گذشته و خواسته های شخصی خود گذشتند، افزود: در این راستا تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم باشد هیچ قدرتی توطئه تجاوز به این مرز و بوم را نمی‌تواند داشته باشد.
کریمی با اعلام اینکه تمام شهیدان از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند، بیان کرد: شهادت فرصت مغتنمی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد.
وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، عنوان کرد: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.
نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، یادآور شد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور کاری بزرگ را به انجام رساندند  که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا، بیجار، حمدالله کریمی، صلابت شهدا
کد مطلب: 275196