داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار با خانواده شهدا
​اقدامات کور دشمنان خدشه ای به امنیت و آرامش کشور وارد نمی کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵
نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف اصلی مزدوران از اقدامات و ترورهای کوری که هر ازگاهی در مناطق مختلف اتفاق می‌افتد برهم زدن امنیت موجود در کشور است، اظهار کرد: دشمن باید بداند که امنیت و اقتدار کشور با اقدامات کوردلان خدشه‎دار نخواهد شد.
​اقدامات کور دشمنان خدشه ای به امنیت و آرامش کشور وارد نمی کند
 
به گزارش ایثار، سید احسن علوی، در جمع خانواده شهید کوهسار فاتحی از شهدای ترور استان با بیان اینکه هدف اصلی مزدوران از اقدامات و ترورهای کوری که هر ازگاهی در مناطق مختلف اتفاق می‌افتد برهم زدن امنیت موجود در کشور است، اظهار کرد: دشمن باید بداند که امنیت و اقتدار کشور با اقدامات کوردلان خدشه‎دار نخواهد شد.
وی با اشاره به حمله ایادی استکبار به آمبولانس هلال احمر و شهادت کوهسار فاتحی از امدادگران هلال احمر افزود: جمهوری اسلامی همواره شاهد چنین اتفاقات و حوادثی بوده اما نه تنها در اراده کشور تاثیر منفی نداشته بلکه انسجام، همبستگی و اتحاد بیشتری در ملت ایجاد کرده است.
نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران ولی نعمتان ما هستند، بیان کرد: تجلیل، تکریم و سرکشی از شهدا و خانواده‌های آنان نوعی همدردی و همراهی با خانواده آنها بوده و نشان دهنده تداوم راه شهدای گرانقدر است.
وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان هستیم، عنوان کرد: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی در بین مسوولان تبدیل و نهادینه شود.
علوی اعلام کرد: یکی از برنامه‌های مهم و ارزشمند ستاد دهه فجر سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بود که باید این دیدارها در مناسبت ها و برنامه‌های دیگر نیز تداوم داشته باشد.
وی در پایان از شهدا به عنوان طلایه‌داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا،آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.
یادآور می‌شود؛ کوهسار فاتحی، امدادگر 41 ساله هلال احمر با سابقه خدمت 15 سال در جمعیت هلال احمر شامگاه جمعه، 29 تیرماه امسال در سه راهی بیاره(خروجی کامیاران به سمت سنندج)، با خودروی آمبولانس به سمت پایگاه امداد و نجات در حال عزیمت بود که دو فرد ناشناس با اسلحه جنگی به خودرو وی حمله کرده و وی را به شهادت رساندند.
 
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا، کامیاران، شهید کوهسار فاتحی، سیداحسن علوی
کد مطلب: 275197
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...