یادواره شهدای ناجا در شهرستان جلفا برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی در یادواره شهدای ناجا در شهرستان جلفا گفت: نیروی انتظامی محور اقتدار جامعه و حافظ ارزش‌هاست و ارزشی بالاتر از شهادت و خون شهیدان وجود ندارد.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از شهرستان جلفا. یادواره شهدای ناجا با حضور امام‌جمعه شهر هادی شهر و جلفا، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان، جمعی از مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم شهیدپرور و ولایتمدار در 26 دی‌ماه 1397 در شهرستان جلفا برگزار شد.
سرتیب دوم محسن حسن خانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم اظهار داشت: نیروی انتظامی محور اقتدار و حافظ ارزش‌هاست و ارزشی بالاتر از شهادت و خون شهیدان وجود ندارد و ما هرچه داریم از برکت خون شهداست لذا باید وظیفه خود را در قبال خون شهدا که همان اطاعت از ولایت است به‌خوبی انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند روسفید باشیم.
وی به توطئه همیشگی دشمنان علیه نظام اشاره کرد و افزود: دشمن در مقابل تحریم‌های ظالمانه خود و تهاجم فرهنگی در راستای افزایش شبکه‌های ماهواره‌ای علیه ارزش‌های اسلامی ما هستند و امنیت امروز ما مرهون خون شهدا می‌باشد.
در پایان به همراه برپایی ضیافت ناهار از 14 نفر از خانواده‌های شهدا و 5 نفر از جانبازان ناجا شهرستان جلفا تقدیر به عمل آمد.
انتهای پيام/
کلمات کليدی: شهدا-شهدای نیروی انتظامی- یادواره شهدا- بنیاد شهید و امور ایثارگران-شهرستان جلفا
کد مطلب: 275221