داخلی صفحه کردستان خبر
 
اتحاد ملت ایران مانع عملی شدن توطئه‌های دشمنان است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲
گروه سیاست و اقتصاد ـ امام جمعه سنندج با تأکید بر وحدت و انسجام مسلمانان برابر دشمنان گفت: اتحاد و یکدلی ملت ایران مانع از پیروزی دشمنان و عملی شدن توطئه‌های آنان می‌شود.
اتحاد ملت ایران مانع عملی شدن توطئه‌های دشمنان است
 
به گزارش ایثار به نقل از ایکنای کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امام جمعه سنندج امروز، ۲۸ دی‌ماه در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته سنندج با اشاره به سالروز فرار شاه مخلوع از ایران در ۲۶ دی سال ۵۷ اظهار کرد: رژیم طاغوت نمونه یک حکومت دست نشانده و بی‌اختیار و در خدمت آمریکا بود.
وی با بیان اینکه آمریکا و هم پیمانانش در دوران رژیم ستم شاهی تمام دارایی های ایران را به سرقت بردند، افزود: محمدرضا شاه شخصیتی نوکرصفت و مخلص آمریکا و بیگانگان بود.
امام جمعه سنندج با اشاره به تغییر تاریخ ایران به شاهنشاهی عنوان کرد: تبدیل تاریخ ایران از هجری به شاهنشاهی بیان کننده دشمنی شاه با اسلام و سرسپردگی او به بیگانگان است.
وی با اعلام اینکه تصمیم‌گیر اصلی در سیاست‌های شاه مقامات آمریکایی بودند، بیان کرد: حکومت طاغوت غیر از دشمنی با دین، رواج فساد و وابستگی به غرب ارمغان دیگری برای ملت ایران نداشت.
ماموستا خدایی به سالروز مقاومت غزه در دی ماه اشاره و اعلام کرد: مردم بی‌دفاع فلسطین با دستانی خالی بارها در جنگ های ۲۳ و ۳۳ روزه در برابر حملات صهیونیست با نیروی ایمان و اتحاد ایستاده و در نهایت اسرائیل را شکست داده‌اند.
امام جمعه سنندج با تأکید بر وحدت و انسجام مسلمانان در برابر دشمنان گفت: اتحاد و یکدلی ملت ایران مانع از پیروزی دشمنان و عملی شدن توطئه‌های آنان می‌شود.
وی در پایان با تسلیت به خانواده شهدای بمباران ۲۸ دی ماه شهر سنندج یادآور شد: صبر و استقامت خانواده شهدا الگویی برای سایر مردم ایران است.
انتهای پیام
کد مطلب: 275258