جانبازان ستون‌های استوار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
مدیرکل بنیاد ایلام با بیان اینکه جانبازان ستون‌های استوار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند، اظهار داشت: جانبازان با حضور ارزشمند خود در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول دفاع مقدس برگ زرینی را از خود به ثبت رسانده‌اند که همیشه جاویدان باقی خواهد ماند.
جانبازان ستون‌های استوار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با جانبازان 70 درصد هشت سال دفاع مقدس شهرستان ایلام دیدار کردند.
رستمیان در این دیدار با بیان اینکه جانبازان یادگاران اسلام و انقلاب‌ هستند، گفت: جانبازان جلوه‌های ایثار، نمادهای استقامت و صبر هستند تا ما جلوه عملی این مفاهیم را درک کنیم. 
وی اظهار کرد: جانبازان الگوی بارز ایثار و از خودگذشتگی هستند که در این راستا باید قشرهای مختلف جامعه در الگوگیری از روحیه ایثارگری آنان مصمم‌تر باشند.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به اینکه جانبازان در هشت سال دفاع مقدس با داشتن روحیه جانبازی توانستند شجاعانه در برابر دشمنان مبارزه کنند، اظهار داشت: امروز هم آحاد جامعه با بهره‌گیری از این روحیه می‌توانند فتنه‌های دشمنان را خنثی کنند.
رستمیان با بیان اینکه جانبازان ستون‌های استوار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند، اظهار داشت: جانبازان با حضور ارزشمند خود در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول دفاع مقدس برگ زرینی را از خود به ثبت رسانده‌اند که همیشه جاویدان باقی خواهد ماند. جانبازان و خانواده‌های شهدا حق بزرگی بر گردن این ملت دارند و به همین جهت باید همواره قدردان زحمات و ایثار این قشر باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام بر تکریم جانبازان از سوی اقشار مختلف جامعه تأکید کرد و گفت: برای حل مسائل و مشکلات این قشر فداکار همواره عزم جدی داشته و خواهیم داشت.
لازم بذکر است، استان ایلام دارای سه هزار شهید و 12 هزار جانباز است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 275462