بازسازی گلزار شهدا اجر معنوی بزرگی در دنیا به همراه دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران گفت: بازسازی گلزار شهدا اجر بزرگی در دنیا به همراه دارد و از این‌ رو امید است بتوان با مشارکت و تعامل با مدیرکل مسکن و رؤسای ادارات اداره کل زمینه خیر و برکت بسیاری را هم در زمینهٔ بازسازی گلزار شهدا و هم اعطای وام مسکن فراهم کرد.
بازسازی گلزار شهدا اجر معنوی بزرگی در دنیا به همراه دارد
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز یکشنبه در نشست با خداکرم کولیوند مدیرکل تأمین مسکن و گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اجر و پاداش خدمت به شهدا تصریح کرد: برکت خدمت به شهدا تأثیرات بسیاری در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارد و قطعاً پاداش‌های بسیاری را در زندگی خواهد داشت.
وی ادامه داد: بازسازی گلزار شهدا اجر بزرگی در دنیا به همراه دارد و از این‌ رو امید است بتوان با مشارکت و تعامل با مدیر کل مسکن و رؤسای ادارات اداره کل زمینه خیر و برکت بسیاری را هم در زمینهٔ بازسازی گلزار شهدا و هم اعطای وام مسکن فراهم کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا هم به لحاظ کمّی و هم به لحاظ کیفی کوچک‌ترین ایرادی در مقام اجرا نداشته باشیم و بتوان اداره کل شهرستان‌های استان تهران را به‌ عنوان اداره کل اول کشور معرفی کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 275487