ادامه راه شهدا، موجب تقويت و تداوم انقلاب و نظام می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
مديركل بنياد مازندران با اشاره به اينكه ادامه راه شهدا، موجب تقويت و تداوم انقلاب و نظام می شود، اظهار داشت: ادامه راه شهدا و گسترش فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه و ولايت پذيری به عنوان يكی از اساسی ترين محورهای پايداری نظام جمهوری اسلامی ايران است.
ادامه راه شهدا، موجب تقويت و تداوم انقلاب و نظام می شود
 
به گزارش «ایثار»، هدايت مظلومی روز يكشنبه 30 دی ماه پس از بازديد از 13 گلزار شهدای شهرهای نور، محمود آباد و آمل با بيان اينكه شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند، گفت: شهدای عزيز، ستارگان درخشان، راهنما و هدايت بشری در تمام دوران ها هستند.
مظلومی با اشاره به اينكه ادامه راه شهدا، موجب تقويت و تداوم انقلاب و نظام می شود، اظهار داشت: ادامه راه شهدا و گسترش فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه و ولايت پذيری به عنوان يكی از اساسی ترين محورهای پايداری نظام جمهوری اسلامی ايران است.
وی ارج نهادن به مقام والای شهيدان، تجلی آرمان شهدا، آشنایی نسل جوان با شهدا و فراهم كردن بستر مناسب برای حضور مردم بر مزار شهدا را یکی از اهداف اصلی ساماندهی گلزارهای شهدای گرانقدر دانست و گفت: ساماندهی گلزار شهدا موجب رضايت خانواده های معزز شهدا شده و دعای خير اين عزيزان را به همراه دارد.
مديركل بنياد مازندران از تعامل، مشاركت و اهتمام بسيج سازندگی سپاه كربلای استان با بنياد بويژه در امر ساماندهی گلزارهای تك مزاری قدردانی كرد و گفت: ورود دستگاه های اجرایی در جهت تحقق ساماندهی پروژه گلزارهای شهدا بايد با جديت و پررنگ باشد.
انتهای پيام/
کد مطلب: 275538