برنامه های بنیاد کرمانشاه در دهه مبارک فجر اعلام شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
برنامه های بنیاد کرمانشاه برای دهه مبارک فجر در نشست کمیته ایثارگران این نهاد اعلام شد.
برنامه های بنیاد کرمانشاه در دهه مبارک فجر اعلام شد
 
به گزارش «ایثار»، نشست کمیته ایثارگران استان کرمانشاه صبح امروز یکشنبه 30 دی ماه با هدف برنامه‌ریزی در خصوص ایام‌الله دهه مبارک فجر برگزار شد.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری در این نشست گفت: دهه فجر فرصتی برای یادآوری ارزش‌ها و روزهای مهمی است که هرگز از ذهن تاریخ فراموش نخواهد شد.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر در حقیقت پاسداشت مقام والای 224 هزار شهید گلگون‌کفن، 600 هزار جانباز صبور و آزاده سرافرازی است که برای عظمت ایران اسلامی از هستی خود گذشتند و از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام دفاع کردند و ما یقیناً مدیون این رشادت‌ها هستیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: ذکر نام و یاد شهدا در واقع قدرشناسی از فداکاری‌ها و رشادت‌های کسانی است که اقتدار، افتخار، آرامش و امنیت را برای این کشور به ارمغان آوردند و کمیته ایثارگران استان به‌ نوبه خود وظیفه دارد، این مسئولیت را به نحو احسن به‌ جای آورده و دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای پرداختن به این ایثارگری‌ها است.
در ادامه خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد استان نیز گفت: هر آنچه امروز نظام اسلامی به دست آورده است حاصل ریخته شدن خون‌های پاکی است که در طول 40 سال، درخت انقلاب شکوهمند را آبیاری کرده است.
شهیدی گفت: دهه فجر فرصتی برای بیان این ارزش‌ها است و ما باید تلاش کنیم در این ایام فرهنگ ایثار و شهادت را به‌ گونه‌ای بسیار زیبا به جامعه معرفی کنیم.
وی سپس به برنامه‌های در دست اقدام در این ایام اشاره کرد و افزود: قریب به 53 برنامه از سوی سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف برای این ایام پیشنهاد شده که بنیاد استان در نظر دارد ضمن بررسی آن، ترتیبی اتخاذ کند که این موارد به همراه برنامه‌های مدنظر بنیاد کرمانشاه در این ایام فرخنده به مرحله اجرا درآید.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد کرمانشاه در ادامه به برخی از برنامه‌های این ایام ازجمله غبارروبی گلزار مطهر شهدای والامقام همزمان با سراسر کشور در روز پنج‌شنبه 18 بهمن‌ماه، تجلیل 40 دستگاه از 40 خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب، تجلیل از 40 نخبه ایثارگر، تجلیل از 40 حافظ قرآنی ایثارگر، ویزیت رایگان والدین معظم شهدا، تعویض پرچم مزار مطهر شهدا، برپایی نمایشگاه عکس و تصاویر و همچنین نمایش فیلم و تئاتر و برگزاری اردوی درون‌شهری و برون‌شهری ویژه ایثارگران اشاره کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 275541