در دیدار معاون فرهنگی سپاه با خانواده شهید ۱۵ ساله نهضت انقلاب اسلامی در تبریز؛
سردار نقدی: شهدای ۲۹ بهمن جرقه انقلاب را روشن کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
سردار نقدی در حاشیه سفر یک روزه خود به تبریز به دیدار خانواده حبیب نقی نژاد از شهدای قیام ۲۹ بهمن سال ۵۶ تبریز رفت.
 
به گزارش آناج به نقل از تبریز بیدار، سردار نقدی در حاشیه سفر یک روزه خود به تبریز به دیدار خانواده حبیب تقی نژاد از شهدای قیام 29 بهمن تبریز و اولین شهید کم سن وسال نهضت انقلاب اسلامی رفت.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این دیدار اظهار داشت:شهدا برای آزادی این کشور خون دادند اما این آزادی را ندیدند،آنان برای سربلندی ایران اسلامی از جان خود گذشتند اما دوران سربلندی این سربلندی نبودند.
وی افزود:شهدا برای اینکه ولایت فقیه در این کشور حاکم باشد،جانشان رافدا کردند اما اینک نیستند لذا ما عهده دار وظیفه سنگین هستیم تا در نبود آنها افتخاراتی که برایمان ارمغان آوردند را حفظ و پاسداری کنیم و به آیندگان منتقل نماییم.
سردار نقدی گفت:کشور وملت ایران مدیون فداکاری این شهیدان است ،بخصوص شهیدانی که جرقه‌ی انقلاب را در29 بهمن 56 تبریز روشن کردند.
مادر شهید تقی نژاد هم در این دیدار گفت: فرزند من در15 سالگی جانش را برای حفظ ایران داد ،امروز مسئولین وظیفه دارند برای پاسداشت خون شهدا به مردم خدمت کنند ،مسئولین کاری نکنند که مردم از انقلاب و اهداف فرزندان ما زده شوند.
گفتنی است شهید حبیب تقی نژاد شتربانی از شهدای قیام 29 بهمن مردم تبریز در سال 1356است که در سن 15 سالگی به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
  • اتمام خبر
    1397/11/04
     12:14
    کد خبر: 107632
کد مطلب: 276009