داخلی صفحه همدان خبر
 
معرفي 24 شهيد انقلابي شهرستان همدان در نمايشگاه "حماسه حضور"
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
همزمان با دهه فجر و به منظور زنده نگه داشتن ياد و خاطره زنان و مردان انقلابي استان همدان در روزهاي مبارزه با رژيم طاغوت، نمايشگاه اسناد و عکس مبارزات و راهپيمايي‌ها همراه با معرفي شهداي انقلابي شهرستان همدان برگزار مي‌شود.
 
معرفي 24 شهيد انقلابي شهرستان همدان در نمايشگاه "حماسه حضور"
به گزارش ایثارهمدان به نقل از خبرگزاری هگمتانه، مدير اسناد و کتابخانه ملي منطقه غرب کشور گفت: همزمان با دهه فجر و به منظور زنده نگه داشتن ياد و خاطره زنان و مردان انقلابي استان همدان در روزهاي مبارزه با رژيم طاغوت، نمايشگاه اسناد و عکس مبارزات و راهپيمايي‌ها همراه با معرفي شهداي انقلابي شهرستان همدان برگزار مي‌شود.
به گزارش هگمتانه به نقل از روابط عمومي مديريت اسناد و کتابخانه ملي منطقه غرب کشور عليرضا تکلو افزود: در اين نمايشگاه تصاوير به دست آمده از صحنه‌هاي راهپيمايي قشرهاي مختلف جامعه، مبارزات و درگيري جوانان انقلابي همدان با مأموران ستمشاهي، حضور گسترده زنان و کودکان در راهپيمايي‌ها، سخنراني‌ها و گردهمايي‌هاي انقلابي به نمايش گذاشته مي‌شود.
وي افزود: گزيده‌اي از روزنامه‌هاي ملي و محلي که به رويدادهاي همدان به خصوص در حماسه 30 مهر سال 1357 پرداخته‌اند نيز در کنار اسناد و مدارک مربوطه به نمايش گذاشته مي‌شود.
تکلو اضافه کرد: به منظور گراميداشت ياد و نام شهيدان انقلاب، تصوير و زندگي‌نامه 24 شهيد انقلابي شهرستان همدان در معرض ديد علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد که اميدواريم موجب معرفي بيشتر و نشر ارزش‌هاي والاي شهداي ايران اسلامي شود.
وي افزود: اين نمايشگاه با همکاري شهرداري همدان و بنياد شهيد و امور ايثارگران استان برگزار مي‌شود و در ايام الله دهه فجر در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در نگارخانه نگاه نو واقع در ميدان آرامگاه بوعلي، جنب شهرداري پذيراي علاقه‌مندان خواهد بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 276845