داخلی صفحه کردستان خبر
 
​روزهای سرنوشت‌ساز تاریخ انقلاب یادآور حماسه آفرینی بهترین فرزندان این مرز و بوم است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان گفت: در کشور ما کم نیستند روزهایی که از آن به عنوان روزهای تاریخی و سرنوشت ساز یاد می کنند و تک تک روزها و لحظه های آن یادآور حماسه آفرینی‌ها و تاریخ سازی بهترین فرزندان این مرز و بوم است.
 
به گزارش ایثار، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان در یادواره شهدای کوی الماسیه که امروز،  در تکیه حضرت ابوالفضل (ع)شهرستان بیجار برگزار شد، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه، بیان سرگذشت شهدا را مایه بیداری انسان‌ها از خواب غفلت دانست.
امیر سرتیپ ابوالفضل برزگری با بیان اینکه شهدا همیشه زنده اند، افزود: امروز به اینجا آمده ایم که با درس گرفتن از شهدا، شیوه زندگی کردن را بیاموزیم و در اندیشه، اعمال و رفتار پیروان واقعی راه آنان باشیم.
وی اعلام کرد: در کشور ما کم نیستند روزهایی که از آن به عنوان روزهای تاریخی و سرنوشت ساز یاد می کنند همچون 22 بهمن،  دوازدهم فروردین 58، بیست و نهم فروردین 58، سوم خردادسال 61 و سی و یکم شهریور سال 59 که تک تک روزها و لحظه های آن یادآور حماسه آفرینی‌ها و تاریخ سازی بهترین فرزندان این مرز و بوم است.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان با اشاره به برگزاری یادواره‌های بزرگ گرامیداشت یاد این شهدا افزود: نقطه عطف این روزها و سال‌ها ایام الله دهه مبارکه فجر بوده که سر انجام منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شده است.
وی بیان کرد: چه زیبا مقام عظمای ولایت می فرمایند: «دهه فجر دهه تجدید قوای این نیروهای انقلابی و تجدید میثاق ملت با انقلاب است» در این راستا ما نیز با  حضور در این مراسمات یک تجدید بیعت با جوانان انقلاب خواهیم داشت.
یادآور می‌شود؛ در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود به یوسف احمد زاده جانباز بیجاری و خانواده شهید محمدعلی قره‌خانی اهدا شد و امیر برزگری به همراه هیئت همراه از خانواده جانباز اسماعیل جعفری و خانوادهای شهیدمعظم علی رجبی و شهید معظم ذبیح الله گرشاسبی دیدار و سرکشی کردند.
کلمات کليدی: شهدای الماسیه، بیجار، امیرابوالفضل برزگری، ایثار و شهادت
کد مطلب: 277598
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...