خانواده های شهدا پایه های استوار جامعه هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹
فرماندار بستان آباد در دیدار با خانواده های معظم شهدا گفت: 22 بهمن از ایام الله است و حضور همه مردم بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مایه استحکام بیشتر پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران است
 
به گزارش ایثار آذربایجانشرقی از بستان آباد حجه الاسلام والمسلمین رضوی امام جمعه بستان آباد به اتفاق موسوی حسینی فرماندار ،محمدحسینی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 4 خانواده شهید دیدار کردند.

در این دیدارها حجت الاسلام سید رضا رضوی امام جمعه بستان آباد برحضور فعال خانواده های معظم شهدا در عرصه های مختلف اجتماعی – مذهبی فرهنگی تاکید کرد و گفت: در میدان های حساس باید خانواده های معظم شهدا صحنه گردان یاشند و در این زمینه نقش خود را ایفا کنند.

موسوی حسینی فرماندار بستان آباد در این دیدارها خانواده های شهدا و ایثارگران را پایه های مستحکم نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرد و افزود: 22 بهمن از ایام الله است و حضور همه مردم بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مایه استحکام بیشتر پایه های نظام خواهد بود.

در این دیدارها که از خانواده های شهدای والامقام بستان آباد شهیدان نادر حاتم خانی ، کاظم قاسمی ، اکبر زمانی ، قادر غفاری امجد  در روستای سعید آباد دیدار و تجلیل بعمل آمد.

لازم بذکر است در دیدارهای جداگانه ای از خانواده های شهید داود سیاهی در روستای قیصناب و دو جانباز والامقام یعقوب پارسی و عیوض ساعدی در روستای کرگان با حضور فرماندار بستان اباد انجام گرفت .

این گزارش می افزاید:شهید نادر حاتم خانی در 21 اردیبهشت 63 در کوشک آبادان، شهید قادر غفاری امجد در 17 دی 62 در پسوه، شهید کاظم قاسمی در19 فروردین 67 در پنجوین ، شهید اکبر زمانی در 5 دی 60 در آبادان و شهید داود سیاهی در 28 فروردین 69 در بانه به فیض شهادت نایل آمده اند.

 
کلمات کليدی: دیدار ، خانواده های شهدا ، امام جمعه ، فرماندار ، بستان آباد
کد مطلب: 277746
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...