تجدید میثاق مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴
مراسم تجدید میثاق مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) روز چهارشنبه 17 بهمن‌ماه در مرقد مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
تجدید میثاق مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)
 
به گزارش «ایثار»، در آستانه چهلمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جمعی از مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان‌های ایشان تجدید میثاق کرده و بر ادامه راه شهیدان تأکید کردند.
در این مراسم که معاونان، مدیران کل و جمعی از کارکنان بنیاد حضور داشتند با قرائت فاتحه و اهدای تاج گل یاد و نام شهدا، امام خمینی (ره) و یادگار ایشان گرامی داشته شد.
معاون توسعه مدیریت بنیاد در این مراسم با تبریک ایام‌الله دهه فجر به رهبر معظم انقلاب، خانواده‌های شاهد و ایثارگر و ملت شهیدپرور ایران گفت: امروز توفیق پیدا کردیم با همراهی جمعی از کارکنان بنیاد و خانواده‌های شاهد و ایثارگر که بهترین‌های خود را برای ثبات و تحکیم انقلاب اسلامی هدیه کردند با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره)، ضمن تجدید میثاق تأکید کنیم که هر چه در توان داریم برای تحکیم و استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران خواهیم گذاشت و پیوسته حامی ولایت و ارزش‌های این نظام هستیم.
سید منصور میرمرادی با اشاره به وظایف و مأموریت‌های بنیاد ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یک وظیفه برای خود می‌داند و امروز که روز تجدید بیعت با امام شهدا و آرمان‌های جمهوری اسلامی است اعلام می کند حافظ ارزش‌های انقلاب و پیرو رهنمودهای ولایت فقیه است.
وی با اشاره به حضور ملت ایران و ایثارگران در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار داشت: امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خوشبختانه حضور فعال همه ایثارگران در حوزه‌های مختلف، نشان دهنده توجه و پایبندی این عزیزان به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه است و ما نیز امروز با امام راحل تجدید بیعت کرده و اعلام می کنیم به تمام آرمان‌ها و ارزش هایی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت متعهد بوده و آنها را پاس می‌داریم.

تجدید میثاق مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)
انتهای پیام/
کد مطلب: 277904