داخلی صفحه یزد خبر
 
رونمایی از نرم افزار جامع اطلاعات شهدا در یزد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
امروز با حضور آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از مدیران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از نرم افزار جامع اطلاعات شهدا رونمایی شد.
رونمایی از نرم افزار جامع اطلاعات شهدا در یزد
 
به گزارش خبرگزاری موج یزد، نرم‌افزار جامع اطلاعات شهدای استان یزد  امروز با حضور آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از مدیران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران رونمایی شد.
حضرت آیت‌الله ناصری در این مراسم با تبریک فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی ، یاد و خاطره شهدای والامقام به‌ویژه شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و بر ادامه راه آنان تأکید کرد.
امام‌جمعه یزد با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مسئولان بنیاد خواست در راستای ارتقای سطح علمی، فرهنگی و عقیدتی فرزندان شاهد تلاش کنند تا خلف صالحی برای پدران شهید خود باشند زیرا مدیریت آینده کشور باید در دستان افرادی متعهد و متخصص قرار بگیرد تا انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خود منحرف نشود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز با تشریح اقدامات بنیاد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت:: نرم‌افزار جامع شهدای استان یزد حاصل تلاش بیش از 30 سال زحمات خادمان شهدا و ایثارگران در بنیاد است که زحمت جمع‌آوری وصیت‌نامه  و زندگی‌نامه شهدای استان را کشیدند.
احمد ابراهیمی با تأکید بر اینکه معرفی سیره شهدا در فضای مجازی باید با جدیت دنبال شود، اظهار کرد: بیش از 50 هزار فایل در بنیاد شهید آرشیوشده که برخی از این موارد در این نرم‌افزار استفاده‌شده است.
وی در ارتباط با اقدامات صورت گرفته در بنیاد در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تصریح کرد: درزمینهٔ ترویج ایثار و شهادت اقدامات زیادی صورت گرفته ولی همچنان باید اقدامات بیشتری در این زمینه انجام شود تا دین خود به شهدا را ادا کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد خاطرنشان کرد: اطلاعات کاملی در ارتباط با شهدای استان یزد در این نرم‌افزار وجود دارد که باقابلیت جست‌وجو است و افراد می‌توانند به هر مطلبی که نیاز دارند دست پیدا کنند.
 
کد مطلب: 277921
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور