داخلی صفحه یزد خبر
 
‌نرم‌افزار جامع شهدای یزد رونمایی شد‌
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
نرم‌افزار جامع شهدای یزد شامل وصیت نامه و مشخصت تمام شهدای استان یزد در مراسمی به مناسبت دهه فجر رونمایی شد.
‌نرم‌افزار جامع شهدای یزد رونمایی شد‌
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، احمد ابراهیمی پیش از ظهر امروز در آیین رونمایی از نرم افزار جامع شهدای استان یزد که با حضور آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد اظهار داشت: پس از رونمایی از برنامه چند رسانه‌ای سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی(ره)، نرم افزار شهدای استان هم تولید شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان یزد خاطرنشان کرد: نرم افزار جامع شهدای استان یزد حاصل تلاش بیش از 30 سال زحمات خادمان در بنیاد شهید است که زحمت جمع‌آوری وصیت نامه  و زندگی نامه شهدای استان است.
وی با تاکید بر اینکه معرفی سیره شهدا در فضای مجازی باید با جدیت دنبال شود گفت: بیش از 50 هزار فایل در بنیاد شهید آرشیو شده که برخی از این موارد در این نرم افزار استفاده شده است.
ابراهیمی در ارتباط با اقدامات صورت گرفته در بنیاد شهید و در رابطه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد: به ویژه در زمینه ترویج ایثار و شهادت اقدامات زیادی صورت گرفته ولی همچنان باید اقدامات گسترده‌ای در این زمینه انجام شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد خاطرنشان کرد: اطلاعات کاملی در ارتباط با شهدای استان یزد در این نرم افزار وجود دارد که با قابلیت جست‌و‌جو افراد می‌توانند به هر مطلبی که نیاز دارند دست پیدا کنند.
 
کد مطلب: 277926
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور