برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در 4 استان کشور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ایلام خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در 4 استان کشور
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین‌درصد ترکیبی در استان مازندران گفت: این کمیسیون در تاریخ 11 و 12 بهمن‌ماه با حضور 8 متخصص، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و 370 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدا در استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در تاریخ 11 بهمن با حضور دبیر و متخصصان مربوطه برگزار شد و 300 پرونده مربوط به این عزیزان توسط تیم تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی در استان ایلام نیز گفت: کمیسیون تعیین‌درصد ترکیبی در تاریخ 11 بهمن در این استان و با حضور 8 نفر از متخصصان، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و 245 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند. همچنین 385 پرونده مربوط به حق پرستاری والدین شهدای این استان نیز روز جمعه 12 بهمن‌ماه در کمیسیون حق پرستاری والدین شهدا مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 277936