در یادواره شهدای چابهار عنوان شد:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترفندهای دشمنان را خنثی می کند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
برگزاری یادواره های شهدا و ترویج فرهنگ شهادت و ولایتمداری و عمل به وصیت شهیدان والا مقام می تواند تمامی ترفندهای دشمنان را خنثی کند.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترفندهای دشمنان را خنثی می کند.
 
 به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت دهه مبارک فجر یادواره شهدای چابهار در مدرسه دخترانه موج و مرجان این شهرستان و با حضور مسئول نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت چابهار و دیگر مسئولین ادارات برگزار گردید.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش چابهار ضمن اشاره به تعداد 36000  شهید دانش آموز تصریح کرد: شهدا جان خود را فدای آرامش، آسایش و امنیت ما و آبادانی ایران عزیزمان کرده اند و  اکنون وظیفه ی مهم قدم گذاشتن در راه  شهدا و قدردانی از مجاهدت آنها بر دوش ماست.
حسن نوروزی با بیان دلاوری های شهید سبیل اخلاقی نوجوان 11 ساله نیکشهری و همچنین شهید حسینعلی عالی جوان 19 ساله سیستانی یادآور شد: دشمنان در جریان تهاجم فرهنگی تمام اصول و ارزش های انقلاب را نشانه رفته اند که برگزاری یادواره های شهدا و ترویج فرهنگ شهادت و ولایتمداری و عمل به وصیت این شهیدان والا مقام می تواند تمامی ترفندهای دشمنان را خنثی کند.
  حجت الاسلام و المسلمین غلامی،مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد چابهار، ضمن تقدیر از آموزش و پرورش در برگزاری این یادواره تصریح کرد: راه شهدا، راه رسیدن به خدا و هدف شهدا، حفظ ارزش های والای اسلام و دین خدا بود. اکنون وظیفه ی همه ی ما قدم گذاشتن در مسیر شهدا است.
حجت الاسلام غلامی ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه (س)، زندگی این بانوی بزرگ را الگوی بسیار خوبی برای زنان دانست و گفت: بهترین هدیه مادران به دخترانشان، تربیت آنها با تاسی  از سیره حضرت زهرا (س) است.
در پایان از زحمات حلیمه ختوانه (دبیر یادواره) و جانباز و یک خواهر شهید تقدیر به عمل آمد.
کد مطلب: 278109