دیدار مردمی مدیرکل بنیاد استان در حاشیه نماز جمعه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
در راستای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب دیدار مردمی مدیرکل بنیاد استان در حاشیه نماز جمعه در محل مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ در حاشیه نماز جمعه  شهرکرد، میز خدمت باهدف بررسی مشکلات و پاسخگویی به جامعه ایثارگر بنیاد استان، با حضور مدیرکل بنیاد، معاون فرهنگی، معاون تعاون و رئیس بنیاد شهرستان در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار و پاره‌ای از مشکلات و درخواست مراجعین موردبررسی قرار گرفت.

 فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان گفت: اجرای این طرح در محل برگزاری نماز جمعه با حذف موانع معمول  اداری نقش مهمی در بهسازی تعامل مردم و مدیران نهادهای اجرایی ایفا می‌کند.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان که جهت پاسخگویی به مراجعان در این مراسم حضور داشت، برگزاری میز خدمت را در راستای احقاق حقوق شهروندی، ارتباط نزدیک دولت با مردم و پاسخگویی مسئولین دانست و اظهار داشت: به همین منظور و در راستای راهنمایی و مشاوره مراجعان، جلوگیری از اتلاف وقت و رضایت هر چه بیشتر آنان، اداره بنیاد استان اقدام به برقراری میز خدمت در محل مصلی امام خمینی (ره) نموده است.
وی تصریح کرد: دشمن برای جلوگیری از برگزاری برنامه‌ها، آیین‌ها و جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برنامه‌ریزی‌های فراوانی انجام داد که به لطف خدا و حضور گسترده همیشگی مردم ایران توطئه‌های دشمنان خنثی گردید.
نجفی میز خدمت را یک مرکز ایجاد ارتباط ساختاری میان ادارات و مردم دانست و گفت: این فعالیت باعث می‌شود تا مردم با زحمت کمتری بتوانند بخشی از امور خود را در مواجهه با ادارات و ارگان‌ها انجام دهند، اما عنوان این میز ریشه در برنامه‌های دولت تدبیر دارد.
گفتنی است مشکلات و درخواست‌های مراجعین در زمینه‌های اشتغال، مسکن، درمان و... بود که موردبررسی و در دستور کار قرار گرفت.
 انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 278380