​تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی در حسینیه شهیدان کاظمی پور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵
هم‌زمان با ایام فاطمی نشست تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی با الگو گیری از حضرت فاطمه زهرا (س) در ولایت مداری و دفاع از ولایت در حسینیه شهیدان کاظمی پور شهرکرد برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ در ایام دهه مبارک فجر و هم‌زمان با ایام فاطمی نشست تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی با الگو گیری از حضرت فاطمه زهرا (س) در ولایت مداری و دفاع از ولایت شامگاه شنبه 20 بهمن 97 هم‌زمان با نماز مغرب و عشاء در حسینیه شهیدان کاظمی پور شهرکرد برگزار شد.
در این مراسم معنوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعادتی امام جماعت حسینیه به‌عنوان سخنران مراسم گفت: پیام فاطمیه این است که حتی اگر دستت را شکستند، دست از دامن امام زمانت برنداری.
وی افزود: امروز که دشمنان انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با تمام قوا در برابر نظام صف‌آرایی کرده‌اند وظیفه ما دفاع از نظام و ولایت است.
این مراسم با حضور ظفری معاون فرهنگی و دهقانی رئیس اداره فرهنگی بنیاد استان، عسگری معاون فرهنگی بنیاد شهرستان و جمعی از عموم مردم برگزار و ضمن دیدار با پدر معزز شهیدان کاظمی پور مراسم عزاداری و سینه‌زنی شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز برگزار شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 278383