ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه ملی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳
مدیر کل بنیاد ایلام با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه ملی است و متعلق به یک دستگاه خاص نیست، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به عنوان هدف ما باشد و فقط نباید به شعار بسنده کنیم.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه ملی است
 
به گزارش «ایثار»، در مراسم عطر افشانی قبور مطهر شهدا، حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید  و امور ایثارگران استان ایلام و مسئولین ادارات و نهاد های دولتی، نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده های معظم شهدا حضور داشتند.
سلیمان رستمیان در این برنامه با گرامیداشت دهه مبارک فجر و تجلیل از مقام شامخ  شهدا، امنیت و آسایش فعلی جامعه را مدیون رشادت های شهدا دانست.
وی به دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: مهمترین دستاورد نظام اسلامی عزت نفسی است که انقلاب به مردم داد و ملت ایران توانست در دنیا خودنمایی کند.
وی ادامه داد: افتخارات به دست آمده توسط ملت بزرگ ایران اسلامی باعث خشم دشمنان شده است و آنها سعی دارند انقلاب اسلامی را معکوس سازی کنند و از ابزارهای مختلف در این راه کمک می گیرند.
مدیر کل بنیاد ایلام با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه ملی است و متعلق به یک دستگاه خاص نیست، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به عنوان هدف ما باشد و فقط نباید به شعار بسنده کنیم.
رستمیان با بیان اینکه برخلاف تصورات دشمنان نظام، ما چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم، گفت: هر ترفند و فتنه دشمنان را با ادامه دادن راه شهدا و اطاعت از رهبری رهبر معظم انقلاب و حضور همیشه در صحنه مردم غیور ایران اسلامی از بین خواهیم برد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278424