یادواره شهدا کارگری شهرستان بروجن برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
یادواره شهدا کارگری شهرستان بروجن با حضور حجت‌الاسلام اسلامیان نماینده مردم استان چهارمحال و بختیاری در خبرگان رهبری، رئیس بنیاد شهرستان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محل سالن اجتماعات شرکت ورق خودرو برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ یادواره شهدا کارگری شهرستان بروجن با حضور حجت‌الاسلام اسلامیان نماینده محترم مردم استان چهارمحال و بختیاری در خبرگان رهبری، رئیس بنیاد شهرستان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محل سالن اجتماعات شرکت ورق خودرو برگزار شد.
حجت‌الاسلام اسلامیان گفت: شهدا نقش پررنگی در پیروزی انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس داشتند، زیرا این عزیزان از جان و مال خود گذشتند تا اسلام زنده بماند.
وی افزود: معرفی شهدای گران‌قدر دوران هشت سال دفاع مقدس به‌عنوان الگوهای واقعی به نسل آینده موجب پیشگیری از شکاف نسلی و روی آوردن نسل آینده به شهدا می‌شود که برگزاری یادواره در این راستا نقش مؤثر و بسزایی دارد.

نماینده مردم استان چهارمحال و بختیاری در خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: شهدا در دورانی که دشمن تادندان‌مسلح به انقلاب اسلامی حمله کرد با دست‌خالی در مقابل آن‌ها ایستادند و با سربلندی به پیروز رسیدند و همچنین شهدا با ایستادگی، مقاومت و فدا کردن جان خود اجازه ندادند به اسارت دشمنان دربیاییم و عزت، عظمت، افتخار، پیروزی و بزرگی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 278441