دعوت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از مردم شهیدپرور برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از ملت شهیدپرور استان و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران دعوت کرد با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن حمایت از انقلاب را به رخ جهانیان بکشند.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از ملت شهیدپرور استان و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران دعوت کرد با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن حمایت از انقلاب را به رخ جهانیان بکشند.
متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
۲۲ بهمن، روز پیروزی انقلاب اسلامی و تحقق آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی، امام و شهدا است.
در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی با حضور گسترده و با عظمت خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پایداری و استواری خود را در حمایت از انقلاب به رخ جهانیان خواهند کشید و مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا خواهند زد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری از تمامی ملت شهیدپرور استان و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران که همیشه و در تمامی عرصه‌ها حضور فعال و پرثمر خود را نشان داده‌اند دعوت می‌کند با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ناتوانی استکبار را به جهانیان نشان دهند.
والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته
انتهای پیام/
کد مطلب: 278450