همایش «سرود سرخ حماسه» در اهواز برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
همایش«سرود سرخ حماسه» با موضوع بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی 31 شهریورماه در محل سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان برگزار شد.
همایش «سرود سرخ حماسه» در اهواز برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان در این مراسم ضمن قدردانی از خانواده معظم شهدای حادثه تروریستی اهواز گفت: خداوند اجر صبر خانواده شهدا را وعده داده است زیرا که شهید در راه اعتلای ارزشهای الهی و انسانی جان خود را تقدیم کرده است. 
وی با تقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه کتاب خوزستان گفت: امید است که این اقدام فرهنگی و ادبی فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از فعالان این عرصه باشد. 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در ادامه از عموم مردم استان بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد. 
در انتهای این مراسم از خانواده های معظم شهدای حادثه تروریستی اهواز تجلیل شد.


امضای تفاهم نامه همکاری میان بنیاد و استانداری خوزستان
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان به منظور پیگیری و ایجاد زمینه های اشتغال خانواده ایثارگران با استانداری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهاردهمین نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان خوزستان، تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
فرجیان مدیر کل بنیاد استان در این نشست، اظهار داشت: پیگیری و اشتغال ایثارگران رسالت مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است که تلاش می کنیم به نحو مطلوب محقق شود.
وی همچنین به اقداماتی که برای تسهیل در امر اشتغال ایثارگران صورت گرفته است اشاره کرد و گفت: اعمال موارد قانونی بخشودگی های مالیاتی، پیگیری بیمه فرزندان شاهد، اعمال تشویق ها و پرداخت وام از جمله این تسهیلات است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278493