داخلی صفحه لرستان خبر
 
دوام انقلاب به برکت خون شهداست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
یادواره شهید ابراهیم هادی در پلدختر برگزار شد
دوام انقلاب به برکت خون شهداست
 
به گزارش «ایثار واحد لرستان» به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر یادواره شهید ابراهیم هادی با حضور بسیجیان زن در مسجد امام حسین (ع) پلدختر برگزار شد.
سروان میلاد دریکوند، مسئول نظارت و تایید صلاحیت سپاه پلدختر در این مراسم گفت: به فرموده امام راحل، انقلاب اسلامی ما در جهان بی نظیر بود زیرا تمام اقشار مختلف جامعه در آن حضور داشتند و ماندگار شد.
وی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را مردم سالاری دینی دانست و گفت: آنچه موجب ادامه مسیر انقلاب اسلامی و دوام انقلاب شده به برکت خون شهداست.
سروان دریکوند خاطرنشان کرد: شهرستان پلدختر به وجود شهدایی مانند شهید درویش علی شکارچی می بالد و افتخار می کند که با تمام وجود در دفاع از انقلاب در جبهه های نبرد از زن، فرزند، خانه و کاشانه خود گذشت.
وی به ویژگیهای شهید ابراهیم هادی اشاره کرد و افزود: شهید ابراهیم هادی در بین شهدای ما بی نظیر است که در وصیت نامه خود می نویسد: خدایا عشق به امام و انقلاب اسلامی چنان در وجودم شعله ور است که اگر تکه تکه ام کنند و زیر سخت ترین شکنجه ها قرارم دهند امامم را تنها نخواهم گذاش.
مسئول نظارت و تایید صلاحیت سپاه پلدختر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مهمترین دستاورد برگزاری یادواره شهدا دانست و گفت: برگزاری اینگونه یادواره ها در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تداوم مسیر شهادت و انتقال این روحیه به نسل جدید موثر است.
انتهای پیام//
کد مطلب: 278610