سعیدمرادپور امام‌جمعه اسکو:
رسالت امروز ما پاسداری از ارزش‌های شهداست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱
امام‌جمعه اسکو در دیدار با خانواده شهید شهروزی رسالت امروز ملت ایران را در پاسداری از ارزش‌های شهدا دانست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو، هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعید مراد پور امام‌جمعه محترم شهرستان اسکو به‌اتفاق غلامحسین یدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرهنگ کاظمی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسکو از خانواده شهید ابراهیم شهروزی دیدار و گفتگو کردند.
 
امام‌جمعه اسکو خانواده شهدا را میراث گران‌بهای نظام و انقلاب اسلامی خواند و گفت: پشتیبانی و همراهی و همگامی خانواده شهداوایثارگران با نظام و انقلاب باعث استحکام و پایداری این نظام و انقلاب گردیده است.
 
وی با اشاره به لزوم تکریم خانواده شهدا و ایثارگران در جامعه افزود: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و نظام و انقلاب دارند واز آن‌ها به‌عنوان الگوی صبر و استقامت یادکرد.
امام‌جمعه اسکو تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز ما هنوز هم که مدت‌ها از جنگ تحمیلی می‌گذرد وابسته به روحیه ایثاروشهادت‌طلبی خانواده شهدا بوده است
 
سعید مراد پور افزود: رسالت امروز ما پاسداری از ارزش‌های شهدا بوده و هست که در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن مردم شهیدپرور و ولایت مدار اسکو نشان دادند که هنوز هم در پاسداری از ارزش‌های شهدا و امام شهدا و انقلاب همیشه درصحنه هستند وهیچگاه باوجود تهدیدات بی‌شمار دشمن اجازه نمی‌دهند اهداف والای شهدا به فراموشی سپرده شود.
اتمام پیام
کلمات کليدی: ایثار،آذربایجانشرقی،دیدار ، امام جمعه اسکو،شهید شهروزی
کد مطلب: 278785