داخلی صفحه لرستان خبر
 
نازاریان خبر داد:
تشکیل گروه «پیام‌آوران ایثار» در لرستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
مدیرکل بنیاد شهید لرستان از تشکیل گروهی با نام «پیام‌آوران ایثار» در استان خبر داد و افزود: این گروه با مراجعه به مساجد و محافل مختلف در رابطه با ایثارگری جانبازان و شهدا و خانواده‌های آنان صحبت می‌کنند
تشکیل گروه «پیام‌آوران ایثار» در لرستان
 
به گزارش «ایثار واحد لرستان» سیدحسین نازاریان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان روز دوشنبه، ۲۲ بهمن در حاشیه راهپیمایی از برپایی ۴۵ نمایشگاه در استان با موضوع ایثار و شهادت در استان خبر داد و گفت: در حوزه فرهنگی ۲۱۰ مراسم طی سال‌جاری در شهرستان‌ها و روستاها با حضور گسترده مردم و سایر دستگاه‌ها برگزار شده است‌.
وی از تشکیل گروهی با نام «پیام‌آوران ایثار» در استان خبر داد و افزود: این گروه با مراجعه به مساجد و محافل مختلف در رابطه با ایثارگری جانبازان و شهدا و خانواده‌های آنان صحبت می‌کنند. ‌
نازاریان با بیان این‌که تاکنون ۲۱۰ نفر در این طرح شرکت کرده‌اند، بیان کرد: یک‌هزار و ۵۰۰ برنامه در حسینیه‌ها و مراکز فرهنگی برگزار شده است‌.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان ادامه داد: ۲۱۰ دوره آموزشی، قرآنی، هنری، ادبی و .. برگزار شده به‌طوری‌که ۱۵۵ اردو یک‌روزه کانون شاهد بروجرد برگزار کرده است‌.
نازاریان اظهار کرد: همچنین ۱۸۵ اردو چندروزه در سطح استان برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شده است‌.
وی با اشاره به فعالیت‌های ورزشی، افزود: در این راستا برنامه‌های دوومیدانی، مسابقات تیراندازی، والیبال نشسته و ... برگزار شده است.
انتهای پیام//
کد مطلب: 278793