مردم ولایت مدار وفرهنگی شهرستان اسکو :
انقلاب اسلامی ایران هیچ‌گاه رنگ کهنگی نمی‌گیرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳
مسئولین و مردم ولایت مدار و انقلابی و جامعه معزز ایثارگری دیار فهیم و فرهنگی اسکو با حضور پرشور خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اثبات کردند که باگذشت زمان، انقلاب اسلامی ایران هیچ‌گاه رنگ کهنگی نمی‌گیرد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو، مردم  و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان با حضور در راهپیمایی  22 بهمن، با بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پایبندی خود را به‌نظام به نمایش گذاشتند.

مردم دیار فهیم و فرهنگی اسکو با حضور حماسی‌شان در این راهپیمایی بار دیگر عزم و اراده خود را در پایبندی به آرمان‌های 40 سال قبل و روزهای آغازین انقلاب نشان دادند و اثبات کردند که باگذشت زمان، انقلاب اسلامی ایران هیچ‌گاه رنگ کهنگی نمی‌گیرد که بخواهند از آن دست بکشند.

راهپیمایی 22 بهمن باشکوه‌تر از همیشه در شهرهای اسکو، سهند، ایلخچی برگزار شد،

در این راهپیمایی که با حضور مسئولین شهرهای اسکو، سهندوایلخچی، روحانیت، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه شهرستان اسکو و شهرهای هم‌جوار، دانشگاهیان، دانش آموزان، بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد. مردم انقلابی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود، انزجار خود را از شیطان بزرگ و حامیان آن به نمایش گذاشتند و بار دیگر با حضور انقلابی خود با آرمان‌های امام و شهیدان تجدید میثاق کردند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای اسکو، سهند ایلخچی با سخنرانی ائمه جمعه و با آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل برگزار شد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار،آذربایجانشرقی،راهپیمایی،22بهمن،اسکو،سهند،ایلخچی
کد مطلب: 278808