شهدا برای دفاع از آرمان‌های‌ نظام اسلامی از جان خود گذشتند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: شهدای ایران اسلامی و جامعه ایثارگری برای دفاع از اهداف و آرمان‌های انقلاب در طول 40 سال مجاهدت و فداکاری از هستی خود گذشتند تا این نظام به اهداف خود دست پیدا کند.
شهدا برای دفاع از آرمان‌های‌ نظام اسلامی از جان خود گذشتند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری عصر پنج‌شنبه 18 بهمن‌ماه به همراه احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با سفر به بخش کوزران کرمانشاه ضمن حضور در منزل شهید گران‌قدر «شمس الله چشر» از خانواده این شهید والامقام تجلیل کرد.
حجت‌الاسلام عسگری در این دیدار گفت: افتخار نظام اسلامی به کسانی است که امام راحل (ره) آنان را صاحبان اصلی انقلاب خطاب کرد. انقلاب اسلامی نشأت‌گرفته از میان اقشار محروم و مستضعف جامعه به‌ ویژه مردم روستا و حاشیه شهرها بوده است و خدمت به محرومین افتخار این نهضت الهی است.
وی افزود: شهدای ایران اسلامی و جامعه ایثارگری برای دفاع از اهداف و آرمان‌های انقلاب در طول 40 سال مجاهدت و فداکاری از هستی خود گذشتند تا این نظام به اهداف خود دست پیدا کند و انقلاب اسلامی امروز پس از 40 سال علی‌رغم همه دشمنی‌ها ثابت و استوار به حیات بابرکت خود ادامه می‌دهد.
گفتنی است، شامگاه پنج‌شنبه 18 بهمن‌ماه نیز حجت‌الاسلام عسگری به همراه نورالدین ارباب پوری مدیرکل مهندسی منطقه غرب با حضور در منزل شهید «فرضی دژم خویی» و «مسعود بارانی» از خانواده‌های این شهدای والامقام تجلیل و مسائل و مشکلات آنان را پیگیری کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278824