خون‌های پاک شهدا برای دفاع از ارزش‌های اسلامی به زمین ریخته شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹
استاندار کرمانشاه گفت: ما مدیون خون‌های پاک شهدا هستیم که برای دفاع از نظام و ارزش‌های اسلامی به زمین ریخته شده تا امانت گران‌بهای انقلاب اسلامی به دست ما برسد.
خون‌های پاک شهدا برای دفاع از ارزش‌های اسلامی به زمین ریخته شد
 
به گزارش «ایثار»، هوشنگ بازوند در منزل کم سن‌ترین شهید استان شهید «ابوالحسن توسلی» حضور یافت و با والده و خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.
استاندار کرمانشاه در این دیدار گفت: ما مدیون این خون‌های پاکی هستیم که برای دفاع از نظام و ارزش‌های اسلامی به زمین ریخته شده تا این امانت گران‌بها به دست ما برسد.
بازوند، انقلاب اسلامی را امانتی بزرگ برشمرد و افزود: وظیفه همه خدمت‌گزاران به‌ نظام، صیانت و پاسداری از این ثمره ارزشمند شهدا است.
گفتنی است شهید ابوالحسن توسلی دانش‌آموز متولد 1349 در سال 57 در یک تظاهرات مردمی علیه رژیم ستم‌شاهی به دست دژخیمان رژیم در سن 8 سالگی بر اثر برخورد مستقیم گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
بازوند همچنین در سفر یک‌روزه به شهرستان کنگاور به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری با حجت‌ الاسلام‌ «سید عباس میر یونسی» پدر شهید معظم «سید حسن میر یونسی» که در سال 65 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل‌ آمده بود، دیدار کرد. 
حجت‌الاسلام عسگری در این دیدار با تجلیل از مقام علمی و معنوی حجت‌الاسلام میر یونسی به معرفی این شخصیت بزرگ پرداخت و اظهار داشت: حجت‌الاسلام میر یونسی از علمای بزرگ شهرستان کنگاور، امام‌جمعه کنگاور و نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی و وابسته به بیت محترم حاج‌آقا بزرگ عراقی در شهرستان کنگاور است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه از این خانواده به‌ عنوان بیت علم، جهاد و شهادت یادکرد و بیت حجت‌الاسلام میر یونسی را به‌ عنوان ملجأ و پناه مردم کنگاور عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 278866