داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​در گذشت پدر معظم شهید والامقام دلاور شاه محمدی در اردبیل
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
پدر معظم شهید والامقام دلاور شاه محمدی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
 
به گزارش ایثار واحد استان «اردبیل»، شادروان حاج « اسمعلی شاه محمدی » پدر گرانقدر شهید والامقام « دلاور شاه محمدی » تحت پوشش اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبیل دار فانی را وداع گفت.
رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان و رئیس اداره بنیاد اردبیل شامگاه روز گذشته با شرکت در مجلس شب دفن با خانواده داغدار اظهار همدردی کردند.
مجلس ترحیم به همین مناسبت ساعت 14 چهارشنبه 24 بهمن 97 در مسجد جامع روستای شام اسبی از توابع اردبیل منعقد و مدیرکل و جمعی از همکاران در آن حضور می یابند .
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران این ضایعه را به جامعه عزیز ایثارگری بویژه خانواده معزی تسلیت گفته و برای آن فقید سعید علو درجات از خداوند متعال مسئلت می نماید.
بسیجی شهید دلاور شاه محمدی متولد سال 1349 در روستای « شام اسبی » از  توابع شهرستان اردبیل چشم به جهان گشود و برای دفاع از  حریم ولایت و حفظ کیان و تمامیت ارضی ایران اسلامی بصورت داوطلبانه به جبهه های حق علیه باطل شتافت و در 18 بهمن 1366 در عملیات افتخار آفرین بیت المقدس 3 در ارتفاعات صعب العبور و کوهستانی منطقه عملیاتی ماووت در میان برف و یخبندان به خیل شهیدان مدافع عزت و سربلندی ملت پیوست . روحش شاد
انتهای پیام./

 
 
کد مطلب: 278869