بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان غرفه موفق نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی معرفی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲
غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان یکی از غرفه های موفق این نمایشگاه معرفی شد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان غرفه موفق نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی معرفی شد
 
به گزارش «ایثار»، مراسم اختتامیه نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بعد از ظهر روز سه شنبه 23 بهمن با حضور مسئولین کشوری و لشگری در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
در این مراسم از سازمان انرژی اتمی، وزارت نیرو، وزارت کار و ارتش جمهوری اسلامی به عنوان غرفه های برتر و موفق این نمایشگاه تقدیر شد.
همچنین غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان یکی از غرفه های موفق نمایشگاه معرفی شد و لوح تقدیری خطاب به حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهدا شد.
در این نمایشگاه مجموعه‌ای از دستاوردهای بنیاد شهید و امور ایثارگران در 200 مترمربع غرفه توسط اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه شد.
در مراسم اختتامیه این نمایشگاه سردار علی عبداللهی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن یادآور شد: عزیزان ما با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن کار بزرگی انجام دادند. تقارن ایام شهادت حضرت زهرا (س) با دهه فجر حکمت بسیاری داشت اینکه ائمه به این انقلاب نگاه ویژه‌ای دارند.
وی افزود: در نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی در حوزه دفاعی از ۷۲۱ قلم دستاورد خود ۵۰۰ قلم دستاورد دفاعی را به نمایش درآوردیم که همین موضوع موجب شد برخی از خبرنگاران و مهمانان خارجی تعجب کنند. اغلب سفرا و وابستگان نظامی هم در این نمایشگاه‌ها حضور یافتند.
نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور حدود 45 دستگاه و 120 غرفه از تاریخ 10 الی 22 بهمن ماه به نمایش بیش از 1000 دستاورد چهل ساله انقلاب اسلامی ایران پرداخت.
نمایش دستاوردهای علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و دفاعی، برگزاری جشنواره عیار مقاومت، برگزاری جشنواره های تئاتر و 30 نشست تخصصی و حضور 40 گروه از رسانه های کشور از ویژگی های این نمایشگاه بود.

                                           
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 278890