داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​مدیرکل بنیاد اردبیل
جانبازان هفتاد درصد شهدای زنده و سند افتخار ملت هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۰
در اجرای طرح طلایه داران ایثار مدیرکل بنیاد اردبیل و همراهان از 3 جانبازان 70 درصد قطع نخاعی دیدار و تجلیل کردند.
 
به گزارش ایثار واحد استان « اردبیل»، در گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در اجرای طرح دیدار از طلایه داران ، مدیرکل بنیاد اردبیل و همراهان روز گذشته از جانبازان عزیز هفتاد درصد امیر خلبان میر حمید موسوی جانباز و برادر شهید ، ترحم هاتفی جانباز و برادر جانباز و ناصر دستاری جانباز قطع نخاع گردنی و برادر جانباز دیدار کرد.
شاهی در این دیدارها با تجلیل از مقام جانبازان عزیز گفت : جانبازان سرافراز هفتاد درصد شهدای زنده و سند افتخار ملت هستند که باید قدر و منزلت این عزیزان را بیشتر متوجه شویم و به بودن در کنار آنها افتخار کنیم .
مدیرکل بنیاد افزود حقیقتا بعضی از خانواده ها سرمایه عظیم معنوی در راه انقلاب اسلامی گذاشته و ایثار و جانفشانی را در حد اعلای خود به انجام رسانده اند . انسان با دیدن اینکه از یک خانواده یک برادر جانباز 70 درصد قطع نخاع و برادر دیگر شهید و یا جانباز است به غیرت و پایداری ملت ایران در راه رسیدن به آرمان های والای خود می بالد .
پرویز محمدی برنا رئیس دفتر و روابط عمومی و غلامعلی ولی نژاد رئیس اداره بنیاد اردبیل مدیرکل بنیاد استان را در این دیدارها همراهی کردند .
انتهای پیام ./
کد مطلب: 278933