والدین شهدا گنجینه خاطرات هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذر بایجان شرقی در دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر گفت: والدین شهدا گنجینه خاطرات رشادت های جوانان این مرز و بوم هستند
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی عصر امروز چهارشنبه ۲۴بهمن ۱۳۹۷ عباس پورحسن مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر گفت: والدین شهدا گنجینه خاطرات رشادت های جوانان این مرز و بوم هستند و بایستی خاطرات شیر مردی ها و از جان گذشتگی ها برای الگو برداری جوانان ارائه گردد.

مدیر کل بنیاد استان با قدردانی از حضور میلیونی آحاد مختلف مردم به خصوص خانواده های شاهد و ایثارگر در راهپیمایی پر صلابت و دشمن شکن ۲۲بهمن گفت: حضور والدین شهدا در صفوف راهپیمایی قوت قلب مردم ایران و خاری بزرگ در چشم دشمنان است.

پورحسن در این دیدارها در جریان امورات خانواده های شاهد و ایثارگر تحت پوشش بنیاد استان قرار گرفته از مناعت طبع و بزرگواری ایشان قدردانی کرد.

در این دیدارها از پدر شهید امیر حسین سلیمانی مقام، مادر شهید محمدرضا بقائی شاه آبادی، پدر شهید احد مقیمی و جانباز قربانعلی ولی زاده شعاعی تقدیر به عمل آمد.

بنا بر این گزارش شهید امیر حسین سلیمانی مقام در۱۸ تیر ۶۱، شهید محمدرضا بقائی شاه آبادی ۳۱خرداد ۶۵ و شهید احد مقیمی در ۱۵ دی ۶۵ به مقام رفیع شهادت نائل آمده اند.

اتمام پیام
کد مطلب: 279046