خانواده های معزز شهدا نماد صلابت و استواری هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان هشترود با خانواده شهید جاویدالاثر «حاتم حسن پور» دیدار کرد.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از هشترود، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با خانواده معظم شهید «حاتم حسن پور» ضمن تبریک ایام ...دهه فجر و تقارن این ایام با چهل سالگی انقلاب اسلامی، شهدا و ایثارگران را مایه عزت و آبروی نظام جمهوری اسلامی دانست و عنوان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از ارکان اصلی انقلاب اسلامی هستند و باید خدمت به این قشر معزز و حل مشکلات این عزیزان در راس امور قرار گیرد چرا که آنها نماد صلابت و استواری نظام و انقلاب هستند.
استاندار آذربایجانشرقی در سفر خود به شهرستان هشترود با حضور در گلزار مطهر شهدای وادی رحمت این شهرستان با ادای احترام به مقام شهدا و غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، در منزل شهید نوجوان «حاتم حسن پور» حضور یافت و از مادر بزرگوار شهید دیدار و تجلیل به عمل آورد.
در این دیدار حجت الاسلام علی رحیمی امام‌جمعه، امین امینیان فرماندار، سید حمزه امینی نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، رقیه زارعی بخشدار بخش مرکزی، داود عباسی اصل بخشدار نظر کهریزی و اسماعیل سهرابی نژاد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هشترود حضور داشتند.
گفتنی است شهید نوجوان جاویدالاثر «حاتم حسن‌پور» در سن 15 سالگی در 17 بهمن سال 1361 در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نائل شد.
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: دیدار، استاندار، غبارروبی، هشترود، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 279068